sip VIMANA s.r.o. - zdravotnický nábytek

Potřebujete vybavit vaše oddělení nebo vyrobit speciální typy vozíků?
Oslovte nás a rádi Vám zpracujeme odborný návrh a přesnou cenovou nabídku.

 

zdravotni_vozik

Více našich produktů pro zdravotnická zařízení naleznete zde

Zdravotnický nábytek je v dnešní moderní době velmi žádaný, především resuscitační vozíky, někdy označovány také jako „nemocniční vozíky“.
Jsme přímý výrobci těchto vozíků pro zdravotnická zařízení, ať již jsou to resuscitační vozíky, obvazové vozíky nebo víceúčelové vozíky.
Tyto vozíky jsou určeny především pro standardní i specializované oddělení nemocnic a lékařská zařízení. Vyznačují se dlouhou životností, nenáročnou údržbou, velmi snadným čištěním a širokou škálou variantností. Všechny vozíky jsou vyráběny z ocelových profilů a plechů jejichž povrch je upraven práškovými vypalovanými laky, které splňují nejpřísnější požadavky kladené na zdravotnické výrobky.
Druhy vyráběného zdravotnického nábytku: resuscitační vozík, vizitový vozík, anesteziologický vozík, zásuvkový vozík, víceúčelový vozík, stolek pro pacienty, věž na přístroje – přístrojový vozík, držáky tlakových lahví, manipulační vozíky, pomocné stoly k lůžku a další variace nemocničního vybavení.

Konstrukce resuscitačních vozíku je vyrobena z aluminiových pevnostních profilů, duralových a nerezových materiálu. Použité materiály a barvy jsou zdravotně nezávadné a ekologické, po ukončení životnosti vozíku jsou recyklovatelné.

Vozíky jsou lehké, mají dobré jízdní vlastnosti, snadno ovladatelné s jednoduchou obsluhou a  minimální údržbou.

Nejžádanější vozíky s označením ADULI jsou univerzální pro všestranné využití. Možnost osazení velkého množství přídavného zařízení či vybavení.

Barvu vozíků a vyráběných zařízení lze libovolně vybrat dle vzorníku.

Kontaktujte nás – rádi Vám poradíme a poskytneme podrobné informace, nabídneme nejvhodnější řešení, termín dodání a samozřejmě vypracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci zdarma.


úvod I služby I produkty I svařování I zdravotnický nábytek I ceník I kontakt