sip VIMANA s.r.o. - svařování

Nabízíme:

  • svařování hliníku a jeho slitin TIG/WIG, MIG/MAG bloky motorů, vany, převodovky, Al disky různé hliníkové konstrukce, sériové a kusové
  • svařování nerezové oceli metodou TIG/WIG, MIG/MAG malé i velké konstrukce
  • svařování dle požadavků a výkresové dokumentace
  • zakázkové svařování
  • svařování oceli TIG/WIG, MIG/MAG
  • svařování obalenou elektrodou
  • odporové bodové svařování


Práce jsou prováděny na polohovadlech a polohovacím stole, především na svářecích aparátech Migatronic. Přípravky pro sériové práce zhotovíme, drobné zakázky provedeme na počkání.

Pokud to situace vyžaduje provádíme svářečské práce přímo u zákazníka.


Svařování je jednou z metod spojování materiálů. Oproti jiným metodám svařování využívá působení tepla nebo tlaku ke spojení materiálů. Proces svařování může být rozdělen do dvou základních oblastí. Jednou z nich je tzv. fúzní svařovací proces, kde poměrná část svařovaných dílů projde procesem tavení, do této skupiny patří metody obloukového svařování, odporového svařování a svařování elektronovým nebo laserovým paprskem. Druhou oblastí je proces tzv. nefůzního svařování, do kterého patří technologie pájení na tvrdo, měkké pájení a svařování za pevné fáze.

Svařování v ochranné atmosféře aktivního plynu, tedy tzv. MAG svařování, je v současné době asi nejrozšířenější metoda svařování. Velkou popularitu si tato metoda získává také u amatérských a hobby svářečů, je třeba nechat tuto práci specializovaným odborníkům!!

Máme k dispozici kolektiv zkušených svářečů, kteří disponují potřebnými osvědčeními a zkušenostmi, jenž je opravňují realizovat ty nejnáročnější svářečské práce.

vimana

svarovani1 svarovani2 svarovani3 svarovani4 svarovani5 svarovani6 svarovani7

Individuální zakázková výroba
dle požadavků a rozměrů zákazníka, po konzultaci na místě nebo zasláním požadavků faxem, e-mailem či po telefonické domluvě.

Kontaktujte nás – rádi Vám poradíme a poskytneme podrobné informace, nabídneme nejvhodnější řešení, termín dodání a samozřejmě vypracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci zdarma.


úvod I služby I produkty I svařování I zdravotnický nábytek I ceník I kontakt